Feeder ritės – sėkmingai žvejybai

Feeder ritės sėkmingai žūklei

 

Sėkmingai žvejybai reikalinga ne vien tik kokybiška meškerė. Žvejybos sėkmė ne retu atveju priklauso ir nuo naudojamos ritės. Meškerių ričių yra pačių įvairiausių, jas reikėtų naudoti priklausomai nuo telkinio ir koks žvejybos būdas yra pasirinktas, bei kokia žuvis gaudoma. Šiame straipsnyje plačiau pakalbėsime apie feeder tipo rites, kokiai žvejybai jos naudojamos, į kokius aspektus atkreipti dėmesį renkantis šio tipo ritę ir kur galima jas įsigyti.

Kokiai žvejybai naudojamos feeder ritės

Feeder ritės dažniausiai naudojamos žvejoti dugninei žuviai, universaliam žvejojimui, spiningavimui ir plūdinei žvejybai. Tad įsigijus tokią ritę, galėsite būti tikri, kad ji bus pritaikyta žvejoti skirtingais žvejybos būdais. Feeder ritės pritaikytos žvejoti su pintu arba paprastu valu. Naudojant ją valas nesunkiai išsivynioja meškerės užmetimo metu, bei be didelių problemų susivynioja, kai žuvis yra traukiama į krantą. Dažniausiai tokiose ritėse yra įmontuotas priekinis stabdis, kuris padeda traukiant žuvį, jei jai yra reikalinga daugiau valo.

Galime išskirti šiuos feeder ričių tipus:

  1. Ritė DAIWA SWEEPFIRE;
  2. Ritė OKUMA SAFINA SN;
  3. Ritė ZEBCO.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis feeder ritę

Renkantis tokio tipo ritę svarbu atkreipti dėmesį, ar į tokią ritę yra sumontuota technologija, kurios pagalba valas vyniojamas lengviau, nes yra suteikiama papildoma galia. Tokia papildoma galia palengvins žvejojimą ir laimikio traukimą iš vandens ir nereikalaus tiek daug pastangų. Taip pat renkantis ritę reikėtų atkreipti dėmesį į joje įmontuotą spyruoklę. Kuo spyruoklė kokybiškesnė, tuo labiau yra užtikrintas feeder ritės ilgaamžiškumas. Be to renkantis ritę svarbu atkreipti dėmesį, kokia yra maksimali tempimo jėga. Žvejojantys didesnes žuvis turėtų rinktis didesnės tempimo jėgos turinčią ritę. Bet jei nedaug nusimanote apie tokio tipo rites, geriau nerizikuoti ir jos savarankiškai nepirkti. Pirmiausia pasikonsultuokite su šios srities profesionalais, kurie jums padės išsirinkti  tinkamiausią ritę pagal pasirinktą žvejybos būdą.

Kur įsigyti feeder rites?

Šio tipo rites galima įsigyti tiek fizinėse, tiek internetinėse žvejybos reikmenų parduotuvėse. Kad išsirinktumėte tikrai kokybišką ir ilgą laiką tarnaujančią feeder ritę galite apsilankyti https://www.zvejojam.lt/ internetinėje parduotuvėje. Puikios kainos ir kokybės garantu būsite užtikrinti. Šioje parduotuvėje galėsite įsigyti ne tik feeder ričių, bet ir kitų priemonių, kurios skirtos žvejybai. Neretai galėsite rasti siūlomas akcijas ir įsigijus prekes šioje parduotuvėje galėsite būti tikri, kad prekė bus pristatyta labai greitai.

Related Posts