Dovanos muzikos gerbėjams

Artėjant dovanų paieškų laikotarpiui, daugelį apima dvejopi jausmai. Malonu pradžiuginti brangiausius žmones, tačiau kai tai reikia daryti ne vieną kartą per metus, galiausiai pritrūkstame idėjų. Visgi, jeigu galėsite įvardinti savo artimųjų hobius, šią užduotį pavyks gerokai pasilengvinti. Jei žinote, kad jie negali gyventi be muzikos, tinkamą dovaną atrasite žemiau pateiktame sąraše.

Garso kolonėlės

Galima sakyti, kad šiuo metu belaidžiu Bluetooth ryšiu veikiančios garso kolonėlės išgyvena savo populiarumo laikotarpį. Jos suteikia galimybę be jokių papildomų laidų muzikos ritmais mėgautis bet kur ir bet kada – tikriausiai net nereikia sakyti, jog ši ypatybė ypač turėtų sužavėti melomanus. Dabar galima rinktis iš labai stilingų, įvairių dydžių modelių: kai kurias kolonėles netgi pavyks sutalpinti į delną. Be to, kai kurios iš jų yra atsparios vandeniui – tokie prietaisai ypač tiks pliažo ar baseino vakarėliams.

Ausinės

Jei Jūsų bičiulis mėgstamus muzikos ritmus mieliau nori pasilaikyti sau, ausinės jam bus tikslingesnė dovana. Šiuo atveju ir vėlgi reikėtų paieškoti funkcionalesnių, gerai triukšmą slopinančių ir aukščiausią garso kokybę suteikiančių modelių, kurie muzikos klausymąsi leistų perkelti į naują lygį. Jei muzikos gerbėjams svarbus ir stilius, juos turėtų sužavėti Beats ausinės: šie muzikos prodiuserio kuriami modeliai vertinami dėl komforto, išskirtinio dizaino ir geros garso kokybės. Tačiau panašių variantų rinkoje rasite ir daugiau.

Patefonai, plokštelių grotuvai

Nors dabar muzikos klausytis galima įvairiais, gerokai patogesniais formatais, vinilinės plokštelės ir joms pritaikyti grotuvai bei patefonai nepraranda savo populiarumo. Juos mielai renkasi tie, kurie mėgsta klasiką, vertina kokybišką muziką ir nori papuošti namus išskirtine interjero detale. Jei bent vienas iš šių faktų apibūdina Jūsų draugus, nesuklysite jiems išrinkę tokį prietaisą. O jeigu patefonas jau yra jų namuose, galite pagalvoti apie vinilinių plokštelių papildymą. Tiek jas, tiek patefonus galėsite įsigyti Pigu.lt el. parduotuvėje.

Muzikos instrumentai

Dovanoti muzikos instrumentą gali būti pakankamai drąsu – nebent tiksliai žinote, ko nori būsimasis šios dovanos gavėjas. Visgi, kiek kitokia situacija yra kalbant apie vaikus: jei svarstote, ką padovanoti mažajam muzikos gerbėjui, jam galite paieškoti žaislinių instrumentų. Jie leis mažyliams pratęsti savo pažintį su muzika, o galbūt netgi paskatins ateityje išbandyti „rimtesnius“ instrumentus. Tiesa, ir prie profesionalių jų tipų galima rasti būtent vaikams pritaikytų modelių.

Mikrofonai

Bičiuliams, kurie švenčių metu nevengia padainuoti ir skatina tai daryti kitus, puikiai tiks karaokė mikronas – tikėtina, kad jis tokius vakarėlius paskatins organizuoti dar dažniau. Priklausomai nuo būsimojo dovanos gavėjo pomėgių, galite rinktis ir garso įrašymui ar profesionaliam jo transliavimui skirtus prietaisus. Tačiau tokiu atveju reikėtų pasidomėti, kokie parametrai jam yra reikalingi – juk norisi, kad tokią dovaną artimieji iš tiesų galėtų pritaikyti praktiškai.

Interjero ir stiliaus detalės, susijusios su muzika

Gali pasitaikyti ir tokių situacijų, jog teks pradžiuginti labai reiklų muzikos gerbėją ir išrinkti su šiuo pomėgiu susijusius prietaisus pritrūksite drąsos. Tokiais atvejais šį pomėgį galite išnaudoti ieškodami interjero detalių: tikrai atrasite ne vieną suvenyrą, kuris bus papuoštas natomis ar kitais muzikiniais simboliais. Tą patį galima pasakyti apie šmaikščius marškinėlius ar netgi papuošalus – pasirinkę tokią dovaną, artimiesiems parodysite, kaip gerai juos pažįstate.

Bent kelios iš šių idėjų turėtų patikti Jūsų pažįstamiems muzikos gerbėjams. Jei artėjant atitinkamai progai atidžiau jų klausysitės, tikėtina, kad bičiuliai prasitars, apie ką dabar svajoja labiausiai – tuomet Jums beliks jų norus paversti realybe.

 

Related Posts