Dovanos iki 20 eurų, ką pasirinkti?

Kai reikia sugalvoti dovaną, nesvarbu, ar tai gimtadienis, jubiliejus, išleistuvės, ar didelė šventė, dovanų įteikimas – kad ir kaip būtų smagu, gali būti įtemptas. Tai padvigubėja, kai turite ribotą biudžetą ir neturite daug pinigų, ypač tiems, kurie jums reiškia daug. Tačiau tiesa ta, kad jums nereikia švaistytis ir laužyti savo biudžeto, kad parodytumėte kam nors, kaip jums rūpi. Jai, jam, vaikams, paaugliams ir net jūsų bendradarbiams yra daugybė dovanų, kurių vertė mažesnė nei 20 eurų, kurios yra linksmos, apgalvotos ir unikalios.

Nuo grožio priemonių ir virtuvės reikmenų iki žaislų – yra daugybė įperkamų dovanų, kurios, atrodo, vertos kur kas daugiau. Taigi, nesvarbu, ar norite palepinti savo draugą, partnerį ar šeimos narį. Gal po to, kai viskas padaryta, galite gauti ką nors sau už visą sunkų darbą, kurį atlikote šiais metais.

Mini vaflinė

Šis nedidelis prietaisas vienu metu gamina vieną žavingą 4 colių vaflį, tačiau jį galima naudoti ruošiant beveik bet kokį pusryčių patiekalą, kurį tik sugalvojote, nuo puikių vaflių iki skanių sumuštinių.

Jaukių vilnonių kojinių rinkinys

Jei jūsų artimasis mėgsta kojines, maždaug penkių vilnonių porų rinkinys bus puiki dovana. Šios kojinės yra šiltos, spalvingos ir minkštos – visi būdvardžiai turėtų apibūdinti kiekvieną kada nors pagamintų kojinių porą. Apžvalgininkai teigia, kad kojinės yra storos, todėl idealiai tinka esant žemesnei temperatūrai. Jūsų dovanotojas gali juos derinti su žieminiais batais arba išdidžiai nešioti juos namuose.

Idėjų dovanai, kurios suma neviršytų 20 EUR sumos yra įvairiausių, tačiau būtina šiek tiek pasistengti ir paieškoti įvairiausiuose parduotuvėse. Pavyzdžiui, Bakli raktų pakabukai gali būti dar viena puiki alternatyva.

Related Posts