Dėvėti kasos aparatai: pigi investicija ar blogas pirkinys?

Renkantis kasos aparatus visada labai naudinga tartis su specialistais, kurie jais prekiauja. Tokios konsultacijos ne tik padeda sutaupyti daug laiko, tačiau ir rasti modelį, kuris geriausiai atitinka lūkesčius. Juk šiuo metu pasiūla rinkoje yra labai plati, galiausiai, atsiranda vis daugiau opcijų, o dažnas verslininkas neturi laiko smulkmenų analizavimui.

Tiesa, kai kurie bandydami sutaupyti perka dėvėtus kasos aparatus. Ar tokia investicija – atsiperka?

Nežinote tiksliai ką gausite

Dėvėti kasos aparatai visada yra mistika. Niekada negalite būti tikras, kad gausite tai, ko reikia. Paprasčiausiai daugelis teigia, kad net ir dėvėta įranga gera. Dažniausiai patys pardavėjai. Tačiau jie nutyli apie brokus, kurie gali sumažinti įrangos galimybes ir funkcionalumą. Tokiu atveju kyla klausimas – ar ne geriau iškart investuoti daugiau?

Kasos aparatai yra labai įvairūs. Renkantis juos reikia skirti dėmesio kokybei, o dažniausiai dėvėti, deja, to negarantuoja.

Galima sutaupyti kitais būdais

Dėvėti kasos aparatai, taip, kainuoja pigiau, tačiau dažniausiai mažesnė kaina šiuo atveju reikia iš kur kas blogesnę kokybę. O sutaupyti galima ir kitais būdais, tačiau svarbiausia, kad dėl to įrangos galimybės nebus nei kiek mažesnės.

Žinoma, geriausias būdas yra sekti akcijas, kurias lengviausia pamatyti internete. Nuolaidos dažniausiai siūlomos prieš įvairias šventes.

Taip pat specialūs pasiūlymai teikiami ir tuomet, kai perka didesnis kiekis įrangų. Verta ieškoti kitų verslininkų, kuriems taip pat šiuo metu yra reikalingi kasos aparatai. Tuomet prekybininkai Jums pasiūlys asmenines kainas.

Rinkitės įrangą su garantija

Kad ir kokią technika darbui yra perkama  – visada siūlome domėtis garantijomis, kurios dažniausiai ramina dėl kokybės. Ir, žinoma, garantijos turi būti ne žodinės, tačiau rašytinės, reikia, kad visos sąlygos bitų detaliai paaiškinamos. Tikrai ne visi prekybininkai siūlo garantijas. Venkite tokių vietų. Niekada negalite būti tikras dėl kokybės, kadangi patys prekybininkai nepriima atsakomybės dėl to, ką siūlo.

Pagerinkite savo verslo kokybę ir tuo pačiu aptarnavimą, kuris yra svarbus kiekvienam. Tai yra garantija, kad klientai liks patenkinti ir noriai pas jus vėl sugrįš.

 

 

Related Posts