Dažniausiai užduodami klausimai apie sekso žaislus

Ar kada nors pagalvojote, kad daugiau nei 50 procentų moterų turi bent vieną sekso žaislą? Dauguma moterų turi tam tikrų klausimų apie sekso žaislus, tad mes pasistengsime į juos šiandien ir atsakyti.

Ar sekso žaislai skirti tik vienišiams?

Sekso žaislai gali būti naudojami įvairiais būdais, tad juos galėsite naudoti vieni, bei su savo partneriais. Kai kurie žaislai yra pritaikyti tik vieno asmens naudojimui, tačiau yra nemažai sekso žaislų, kuriuos galėsite panaudoti su savo partneriais, kad pajustumėte abu didesnį malonumą. Jei niekada nenaudojote jokio sekso žaislų, tuomet rekomenduojama pirmiausiai juos pamėginti vienai, kadangi sužinosite kas labiausiai jums patinka. Pirminiam naudojimui yra rekomenduojami vibratoriai.

Kaip atsinešti savo sekso žaislą pirmą kartą prie partnerio?

Yra keli būdai, kaip išsikalbėti su savo partneriu dėl sekso žaislų naudojimo. Kad būtų geriausia diskusija su partneriu, reikėtų būti su nuoširdžiu atvirumu. Jeigu esate šiek tiek drovi, tuomet galite pasiimti popieriaus lapą ir užsirašyti savo norų sąrašą. Su savo sąrašu galite eiti prie savo partnerio ir garsiai perskaityti arba tiesiog kalbėdami pagalvokite apie savo norus.

Jeigu jau kažkada kalbėjote apie šią temą, tuomet jūsų pokalbis turėtų būti kiek paprastesnis. Taip pat galite kartu prisėsti prie kompiuterio ir išnagrinėti sekso žaislus esančius internete, bei nuspręsti kas labiausiai patiktų jums abiems.

Ar galiu tapti priklausoma nuo vibratoriaus?

Dažnai moterys užduoda klausimus, ar jos netaps priklausomos nuo vibratoriaus. Dauguma žmonių gali jaustis priklausomi nuo sekso. Naudodamos vibratorius galite pajausti, kad orgazmą galite jausti ne tik su savo partneriu, tačiau ir su sekso žaislais. Reikia paminėti, kad tik 25 procentai moterų gali patirti orgazmą be jokios papildomos stimuliacijos.

Per dažnas vibratoriaus naudojimas gali sukelti makšties įbrėžimus ir tuomet jausite skausmą. Dažniausiai vibratoriaus naudojimas po menopauzių pasiekia tašką, kuomet iš malonumo viskas virsta į skausmą. Tai vyksta dėl odos pokyčių, kuomet pradeda mažėti estrogenų kiekis.

Taip pat vyrams yra siūlomi penio žiedai, kurie galėtų prailginti lytinius santykius ir suteikti moterims didesnį malonumą.

 

Related Posts