Dantų protezai tikrai neturėtų kelti jums baimės

Baiminatės, kad dantų protezai visiškai sugadins jūsų šypsenos estetiką? Klystate, nes ši procedūra tam ir yra skirta, jog toliau galėtumėte be jokio diskomforto šypsotis kaip tai darydavote anksčiau! Dantų praradimas ar deformacijos yra ypač dažnas reiškinys. Susidūrus su tuo, odontologai gali pasiūlyti įvairų gydymą, kuris bus atitinkantis jūsų norimą kainos ir kokybės santykį. Protezavimo bijoti tikrai nereikėtų, nes šis gydymas yra visiškai kitoks nei ankstesniais laikais.

Dantų protezai dabar dažnai pasirenkami vietoje estetinio plombavimo

Iki šiol nemažai žmonių, patyrus dantų deformacijas, rinkdavosi estetinio plombavimo paslaugą. Tačiau, turite žinoti, kad dantų protezai gali būti gerokai pigesnis ir geresnis pasirinkimas tam tikrose situacijose. Tarkime, jūsų dantis nuskilo taip smarkiai, jog didžioji dalis jo net nebesimato. Pasirinkus estetinį plombavimą, kaina gali būti labai aukšta, nes plombos kiekis bus nemažas. Tačiau, pasirinkus fiksuotą protezą, kaina gali sumažėti žymiai. Vizualiai niekas net nesuprastu, jog dantis protezuotas, jeigu pasirinktumėte cirkonio/keramikos vainiką.

Kalbant apie pavienių dantų protezavimą, turite žinoti, kad toks pasirinkimas naudingas ir tuo, kad fiksuojant karūnėles, danties priežiūra būna tokia pat kaip anksčiau – dantis reikės valytis reguliariai ir tiek. Tai reiškia, kad tas danties protezas fiksuojamas visam laikui. Taip pat pabrėžiama, kad protezai pasirenkami ir tam, kad būtų išvengiama žandikaulio kaulo irimo. Kai dantis yra plombuojamas estetiškai, žmonės privengia kramtyti maistą ta dalimi. Dėl per mažos žandikaulio apkrovos, jis gali pradėti irti. Pavieniai protezuoti dantys leidžia jaustis taip, jog jūsų protezuotas dantis yra natūralus, todėl jokio diskomforto nejausite kramtant maistą.

Protezavimo paslaugos šiuo metu yra populiarios dar ir dėl to, kad jos leidžia išvengti milžiniškų išlaidų netekus eilės dantų. Kai kurie žmonės nori dėti dantų implantų kiekvienam netektam dančiui. Tačiau, odontologai teigia, kad protezuojant ant dviejų atraminių dantų, kuo puikiausiai tinka ir tiltelis. Tiltelis reiškia, kad protezą sudaro keli dantys. Toks protezas gali būti fiksuojamas ant šalia esančių sveikų dantų, o jeigu nėra galimybės – ant dviejų implantų.

Dantų protezai, kurie yra fiksuojami, yra gerokai naudingesnis pasirinkimas pacientui dėl kelių priežasčių. Pirmiausia, tokie dantys atrodo natūraliai ir niekas negali pasakyti skirtumo. Antra vertus, tokių protezų priežiūra yra elementari – dantų valymas. Na ir galiausiai, fiksuoti protezai leidžia jaustis pilnavertiškai ir pamiršti diskomfortą kramtant maistą. Nekalbame apie kainą – protezai yra žymiai pigesni nei dantų implantai.

Daugiau informacijos rasite Klaipėdos OC svetainėje

Related Posts