Dantų laminatės yra galimas sprendimas, padedantis pasiekti norimą išvaizdą. Jie yra populiarus pasirinkimas tiems, kurių dantys yra nuskilę, tarpas tarp dantų ar netinkamos formos dantys. Dantų laminatės yra ploni dangteliai, kurie prilimpa prie dantų, kad suteiktų dantims klasikinės formos išvaizdą. Odontologinės praktikos siūlo įvairius dantų laminato variantus. Pasitarkite su savo odontologu apie tai, kas jums geriausia.

Dantų laminatės. Jei norite pagerinti savo šypseną, dantų laminatės yra paprastas pasirinkimas, o ir kaina gali būti individualus variantas. Fanera yra plona danga, kuri dedama ant priekinės (matomos) danties dalies. Jie atrodo kaip natūralūs dantys. Faneros gali būti naudojamos įvairioms dantų problemoms ištaisyti, pavyzdžiui: dantys, kurie yra dėmėti ir kurių negalima išbalinti balinant, suskilinėję ar nusidėvėję dantys, kreivi arba netinkamai suformuoti dantys, nelygūs tarpai arba didelis tarpas tarp viršutinių priekinių dantų. Fanera yra pagaminta iš porceliano arba kompozicinės dervos medžiagos. Jūsų odontologas padės išsirinkti jums tinkamiausią medžiagą. Kiekviena faneros rūšis turi savo privalumų. Porcelianinės faneros. Porceliano fanera yra plonas apvalkalas, pagamintas pagal užsakymą, kad tilptų ant danties. Porceliano lukšto privalumai: jie yra stiprūs ir ilgaamžiai, jie turi natūraliai atrodantį paviršių, anties emalio reikia šalinti mažiau nei naudojant karūnėlę ar dangtelį, jie lengvai nesitepa, ant nuskilinėjusio danties uždedama keraminė fanera, Uždedama keraminė fanera, keraminė fanera, uždėjus ant nuskilinėjusio danties.

Norėdami paruošti dantis, odontologas dažniausiai pašalina nedidelį kiekį emalio iš priekio ir dantų šonų. Tai suteikia vietos laminatams, kad jūsų dantys atrodytų natūraliai. Odontologas padaro paruoštų dantų įspūdį arba pelėsį. Odontologas taip pat nusprendžia, koks faneruotės atspalvis bus tinkamiausias jūsų šypsenai. Atspaudas siunčiamas į odontologijos laboratoriją, kuri pagal užsakymą pagamina porcelianines laminates, kad jos atitiktų jūsų dantis. Tai gali užtrukti kelias dienas. Odontologas gali duoti jums laikinus laminatus, kuriuos galite dėvėti tuo tarpu. Kito vizito metu odontologas uždeda laminatus ant dantų, kad patikrintų jų tinkamumą ir formą. Atlikus bet kokius koregavimus, dantys išvalomi, o laminatės priklijuojamos prie danties. Tolimesni pakeitimai gali būti atlikti vėlesnio susitikimo metu.

Related Posts