Botulino injekcijos: ką verta žinoti atlikus šią procedūrą
Šiandieninėje visuomenėje vargu ar ką nors nustebinsi pasakęs, kad reguliariai daraisi grožio procedūras, o konkrečiau – botulino injekcijas. Nenuostabu, kad kiekvienas nori atrodyti kaip įmanoma gražiau ir išlaikyti savo jaunatviškumą. Apie šias procedūras žinoma nemažai informacijos, kiekvienas daugmaž pasakytų, kaip jos atliekamos, nes tokios informacijos galima rasti įvairiuose šaltiniuose. Tačiau žinių, ką daryti, ar ko nedaryti per pirmąją parą po šios procedūros, ar ko tikėtis iš jos, šnekama nedaug. Tad šiame straipsnyje plačiau papasakosime apie šiuos dalykus.
Ko reikėtų vengti pirmąją parą po šios procedūros
Kaip žinia, botulino injekcijos procedūros atliekamos smulkiomis adatėlėmis suleidžiant tam tikrą medžiagą į veido srities reikiamus raumenų taškus. Tad atlikus ją reikėtų vengti veido masažų, kad botulinas nebūtų paskirstytas po kitas veido dalis, kur jo nereikia, taip pat reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių bei atsisakyti soliariumų. Kitas patarimas būtų atsisakyti makiažo priemonių. Kaip žinia, kad makiažas atrodytų gražiai, jis turėtų būti atliktas tolygiai, o kad jis būtų padengtas tolygiai, reikia tinkamai paskirstyti visas priemones, o tai reikalauja nemažo odos judinimo, kuris gali padaryti taip, kad botulinas bus paskirstytas į kitas veido dalis, kur jo visai nereikia, panašiai kaip masažas. Kita rekomendacija, kuri nesiūloma po injekcijos yra lankytis pirtyje. Per didelis karštis gali neigiamai veikti jūsų veido odą. Po šios procedūros taip pat nerekomenduojama sportuoti ar užsiiminėti kita aktyvia fizine veikla. Be to artimiausiu metu po šios procedūros reikėtų atidėti alkoholio vartojimą. Ir paskutinė rekomendacija, kurios vertėtų laikytis yra įvairios veido procedūros. Jų reikėtų vengti arba atidėti bent jau parai.
Rekomendacijos, ką verta daryti per pirmąją parą po šios procedūros
Po botulino injekcijos procedūros, kad galėtumėte, kaip įmanoma greičiau jaustis gerai ir išvengti nepageidaujamų pojūčių, rekomenduojama per pirmąsias dvi ar tris valandas nuo injekcijos judinti mimikos raukšles. Jos turėtų būti judinamos kaip įmanoma aktyviau. Jokių papildomų prietaisų judinimui nereikia, geriausia daryti įvairias veido grimasas. Toks mimikų raukšlių judinimas padės botulinui greičiau pasiekti reikiamus raumenų taškus. Kitas siūlymas po injekcijos suleidimo būtų kūną, kaip įmanoma ilgiau, laikyti statmenai. Vadinasi, reikėtų vengti darbų, kurie reikalauja lankstytis ar kitaip keisti kūno padėtį.
Ko galima sulaukti po botulino injekcijos?
Kadangi kiekvieno žmogaus organizmas yra skirtingas, tad ir reakcijos gali būti labai įvairios. Vieni gali nejausti jokių simptomų, kadangi organizmas pilnai priimė šią procedūrą. Kitiems gali būti vos juntami ar matomi simptomai, tokie kaip perštėjimas, paraudimas, paburkimas ar nedidelės mėlynės. Šios reakcijos turėtų išnykti per 14 dienų. O dar kita grupė žmonių yra ta, kurios organizmas reaguoja šiek tiek stipriau ir jiems gali pasireikšti štai tokie požymiai: bendras viso kūno silpnumas, kvėpavimo sutrikimas, regos pakitimai ar kalbos sutrikimas. Jaučiant tokius požymius pravartu kreiptis į medikus.