Autoservisas Vilniuje. Svarbiausi mazgai ir keletas patarimų.

autoservisas

Autoservisas Vilniuje. Kuris geriausias ir tinkamiausias mano automobiliui?

Kaip žinoma, automobilio remontas dažnai ateina netikėtai, mažai kas jam ruošiasi iš anksto. Priklausomai nuo gedimo tipo, vieni mazgai sukelia tik važiavimo diskomfortą, o kai kurie ir pavojų Jūsų bei kitų saugumui. Šiandien norime aptarti pačius svarbiausius variklio mazgus. Patikimas autoservisas šiais laikais yra be galo svarbu.

autoservisas

Daugiausiai dėmesio reikalaujantys ir svarbiausi mazgai, autoservisas Vilniuje

  • Automobilio variklio sistema. Ji yra tarsi žmogaus širdis, be variklio automobilis nevažiuotų, nors kiti mazgai veiktų įdealiai. Skirkite pakankamą dėmesį tokiems dalykams kaip: tepalų keitimas, pagridinių diržų keitimas ir bendros variklio sistemos priežiūros kuri apima daugelį smulkesnių mazgų. Būtinai pastebėkite ar nėra tepalo lašėjimo žymių Jūsų parkingo vietoje, o jeigu yra nedelsiant kreipkitės į specialistus, kurie nusimano šioje srityje. Nerekomenduojame rinktis mėgėjų, kadangi po tokių meistrų darbų, profesionalams sukuriama tik daugiau darbo.
  • Automobilio padangos. Šis elementas turi tiesioginį sąryšį tarp automobilio ir kelio dangos. Jos atsakingos už stabdymo kelią, o įvažiavus į provėžas ar balas kuriose yra vandens, jos atsakingos už stabilumą ir Jūsų saugumą kelyje. Sutiksite, jog pagrindinis dalykas kelyje ir yra aplinkos saugumas
  • Automobilio šviesos. Turi veikti sklandžiai, gerai apšviesti kelią. Tai itin svarbu yra šaltuoju metų laikų, kuomet turime ilgas naktis, ištisą tamsą. Žiemą dažniausiai keliamės į darbą su tamsa, su ja ir grįžtame. Prieš sezoną būtinai patikrinkite savo apšvietimo sistemą.

Mazgai kurių neveikimas gali sukelti diskomfortą

  • Neveikianti kondicionavimo sistema. Kuomet ji neveikia, dažnai rasoja langai ir į saloną patenka daugiau drėgmės.
  • Užšalusios durelės žiemą. Įsivaizduokite, jog ryte turite svarbų susitikimą, ar reikalą mieste, o savo automobilio neatidarote, kadangi durelės prišalo. Tai sukelia šiek tiek streso ir diskomforto. Esame girdėję, jog kai kurie žmonės tokiais atvėjais lipa ir pro bagažinę.
  • Kiauras duslintuvas. Kuris skleidžia plerpimo garsą, į aplinką patenka daugiau teršalų. Menkas malonumas vairuoti tokį automobilį.
  • Neveikiantys valytuvai. Užklupus staigiai liūčiai galime prarasti matomumą ir aplamai gebėjimą valdyti automobilį. Tokiu atveju geriau sustoti ir nevažiuoti

Svarbu atkreipti dėmesį auto srityje į smulkius gedimus. Kai kurie ignoruojami defektai ir gedimai gali išaugti didesnius defektus ir taip padidinti autoserviso remonto kainas. Būkime protingi ir užbėkime įvykiams už akių. Rinkimės tik tuos servisus kurie turi gerus atsiliepimus ir žinomumą.

Tekstą parengė sesupe.lt rasytojai

Related Posts