Kaip saugiai nusipirkti automobilį?

patikrintas

Pagalba ieškant automobilio

Didžioji dalis lietuvių automobilio parko sudaro dėvėti automobiliai, kurie dažnu atveju yra įvežami iš užsienio šalių kaip Vokietija, Prancūzija, Lenkija. Dėvėtų automobilių pasirinkimas yra labai didelis, iš pirminės pažiūros, galima būtų spręsti, jog visi automobiliai kokybiškai sutvarkyti, tik pirk ir važiuok. Tačiau atvykus į vietą galime pamatyti visiškai kitą vaizdą, nei suredaguotos nuotraukos įšorėje, arba dar blogiau gražų kėbulą ir paslėptus variklio defektus. Tokiu atveju Jums yra reikalinga paslauga automobilio patikra prieš pirkimą.

patikrintas

Kokia nauda vartotojui pasirenkant paslaugas? Automobilio patikra prieš perkant automobilį:

  • Maža tikimybė, jog liksite apgauti, teigiant vienoks ar kitoks defektas lengvai pašalinamas. Kartais nesąžiningi pardavėjai paslepia itin brangius variklio mazgų ar kitus defektus.
  • Gausite profesionalų konsultacijas ir pagalbą. Kurie gali atlikti automobilio diagnostiką, patikrinti istoriją per užsienietiškas duomenų bazes. Žmonės kurie į auto sferą žvelgia tik mėgėjiškai  niekada neturės žinių ar įrangos. O anaiptol už paslaugas jiems liksite skolingas.
  • Sutaupysite laiko. Dažnai apžiūros atliekamos ir be kliento. Kaip pvz Jūs gyvenate Kaune, O Jūsų norimas automobilis yra Tauragėje. Belieka susisiekti su PatikrintasAuto komanda dėl apžiūros ir laiko – nurodyti automobilio skelbimą ir laukti detalios analizės apie automobilio stovį ir būklę. O tuo metu galite laika leisti su šeima, draugais, ar darbe.
  • Vedamos stiprios derybos. Kai auto defektus matome kaip ant delno, lengviau vesti derybas ir numušti kainą savo naudai.  Kai kuriais atvejais nuderėta suma „atmuša” išlaidas automobilio tikrinimo paslaugoms.
  • Pagalba su dokumentais. Sutikrinami dokumentai ir suteikiama pagalbą, kuomet norite automobilį užregistruoti.
  • Nereikia ieškoti pavežėjo, kuris galėtu paimti ir Jus nuvežti. Suteikiamas pilnas paslaugos paketas, tam, kad auto pirkejas jaustųsi komfortiškai
  • Jokių rūpesčių ir galvos sukimo, bereikalingo streso, ar kitų bėdų.

Dėvėto automobilio pirkimas nenusimanantiems tampa tikra našta, o kartais norint sutaupyti žmonės rizikuoja ir nusiperka apgailėtinos būklės automobilį. Ko pasekoje kenčia finanšiskai servisuose, jaučia didelį diskomfortą, o ir važiuoti su sulipdytų muštu automobiliu yra pavojinga. Pagalvokite kokios pasėkmės, kiek laiko tai kainuoja. Verčiau rinktis automobilio patikra prieš pirkimą.

Tekstą parengė sesupe.lt kolektyvas

Related Posts