Automobilio generatoriaus gedimai, ką turėtume žinoti?

Generatorius nėra susidėvinti dalis. Šiuolaikiniai kintamosios srovės generatoriai turi labai ilgą tarnavimo laiką ir retai sugenda. Nepaisant to, bet kuriame komponente gali atsirasti pažeidimų ir defektų. Tokiu atveju generatorių geriau pakeisti, o ne taisyti. Generatoriaus gedimo signaliniai ženklai. Yra keletas signalinių ženklų, rodančių galimą generatoriaus gedimą. Jei atsiranda vienas iš šių požymių, generatorius turi būti nedelsiant patikrintas. Pirmasis požymis yra užvedimo sunkumai, o tai reiškia, kad reikia pabandyti kelis kartus, kad variklis pradėtų veikti. Kitas ženklas – išsikraunanti baterija. Jei naujas akumuliatorius išsikrauna netrukus po įdiegimo, tai paprastai yra dėl generatoriaus gedimo. Jei prietaisų skydelyje dega akumuliatoriaus lemputė, gali kilti problemų ir su dinamo varikliu. Generatorius nėra susidėvinti dalis. Šiuolaikiniai kintamosios srovės generatoriai turi labai ilgą tarnavimo laiką ir retai sugenda.

Be to, bet kuriame komponente gali atsirasti ir defektų. tokiu atveju generatorių geriau pakeisti, o ne taisyti. Generatoriaus gedimo signaliniai ženklai. Yra keletas signalinių ženklų, rodančių galimą generatoriaus gedimą. Jei atsiranda vienas iš šių požymių, generatorius turi būti patikrintas. Pirmasis požymis yra užvedimo sunkumai, o tai reiškia, kad reikia pabandyti kelis kartus, kad variklis pradėtų veikti. Kitas ženklas – išsikraunanti baterija. naujas Jei akumuliatorius išsikrauna netrukus po įdiegimo, tai paprastai yra dėl generatoriaus gedimo. Jei prietaisų skydelyje dega akumuliatoriaus lemputė, gali kilti problemų ir su dinamo varikliu. Jei trapecinis diržas nusidėvėjęs arba atsipalaidavęs, galios srautas tarp generatoriaus ir variklio yra silpnas. Generatorius nėra sugedęs, bet nebegali priimti kinetinės energijos iš variklio.

Generatoriaus keitimas nėra paprasta užduotis, kurią gali atlikti bet kuris vairuotojas. Ypač atsižvelgiant į daugybę skirtingų žalos veiksnių, rekomenduojama pasikonsultuoti su specializuotu servisu. Žinoma, tai visada yra biudžeto klausimas. Vietiniame garaže, generatoriaus keitimas, įskaitant atsarginę dalį, kainuoja iki 800 EUR ar daugiau. Generatoriaus keitimas priklauso nuo automobilio. To priežastis – įvairios variklių konstrukcijos ir variklių skyriai. Generatorius su starteriu, vienas iš svarbių konstrukcijų, kurios taip pat įtakoja taisymo kainą.

 

Related Posts