Aukštos kokybės nestandartiniai baldai: kokie jų privalumai?

Šiuo metu pastebima, kad sparčiai populiarėja nestandartiniai baldai. Kokybiška, visus standartus atitinkanti baldų gamyba

Nestandartinių baldų gamyba pagal Jūsų užsakymą džiugina eile privalumų:

  • Unikalus dekoras ir harmonija – nestandartinių baldų gamyba vyksta naudojant išraiškingus akcentus bei apdailos detales, atidžiai atsižvelgiant į individualias patalpų savybes: tai aktualu tiek virtuvei, tiek miegamajam. Nestandartiniai baldai turi itin didelį pranašumą: gali tilpti ir vizualiai tikti prie bet kokio stiliaus interjero. Harmoningas baldų išdėstymas jūsų namų atmosferoje padeda pagerinti našumą ir nuotaiką. Net labai kruopštus tipinių baldų pasirinkimas ir kruopštus jų išdėstymas namuose neduos tokio paties rezultato;
  • Galimi bet kokie dydžiai – išskirtinis nestandartinių dizainerių baldų bruožas yra netipiški dydžiai. Pagrindiniai parametrai, naudojami gaminant virtuves, spintas, baldų komplektus yra aukštis, gylis ir plotis. Perkant standartinius baldus labai lengva suklysti: net keli milimetrai gali lemti labai daug. Nestandartinių baldų gamyba vyksta kruopščiai pamatavus ir galutinis rezultatas idealiai atitinka Jūsų patalpų išmatavimus be jokių nuokrypių.
  • Gali būti naudojamos išskirtinės gamybos medžiagos – nestandartiniai baldai nuo įprastų gali skirtis ir savo medžiagomis. Verta paminėti, kad kartu su įprasta MDF ir medžio drožlių plokšte meistrai gali naudoti metalą, akmenį ir natūralius ar sintetinius audinius. Natūrali mediena taip pat yra paklausi. Galima derinti įvairias medžiagas, taip padidinant kambario baldų patogumą ir funkcionalumą. Plačiau gali būti naudojamos aplinkai nekenksmingos medžiagos, įskaitant dažus.
  • Nepriekaištinga baldų kokybė – atliekant individualų užsakymą, kiekviena detalė, kiekviena jungtis reguliuojama rankiniu būdu. Todėl išskirtinai Jūsų būstui pagaminto produkto kokybė yra aukšta, nes neįtraukiami nedideli leistini nuokrypiai, dėl kurių atsiranda brokų ir įtrūkimų.
  • Galimi funkcionalūs ir estetiški priedai – nestandartinių baldų gamyba apima aukštos kokybės furnitūros naudojimą. Aukštos kokybės vyriai ir rankenos padaro baldus patikimesnius eksploatacijos metu. Jie ne tik atrodo puikiai, bet ir yra itin tvirti!

Nestandartinių baldų gamyba puikus pasirinkimas, jeigu norite išskirtinio, puikiai atrodančio būsto, kurio estetika bus sukurta pagal Jūsų poreikius. Jokio šablono ar tipinių formų – drąsiai laužykite standartus ir susikurkite išskirtinį interjerą!

Related Posts