Auksinių apyrankių derinimas prie kitų papuošalų

Tikriausiai kiekviena moteris nori atrodyti gražiai ir stilingai. Tačiau stilius susideda ne vien tik iš suderintų drabužių, batų ar rankinės. Jeigu norite sukurti vientisą visumą, reikia nepamiršti, kad prie visko turi būti suderinti ir papuošalai. Jie gali būti labai skirtingi, todėl svarbu žinoti tam tikras taisykles. Šiame straipsnyje pasirinkome auksines apyrankes. Apie jas norime papasakoti kiek daugiau ir suteikti informacijos, prie ko jos gali būti derinamos.

Derinkite prie auskarų

Auksinės apyrankės kuo puikiausiai gali būti derinamos prie auskarų. Tikriausiai ši grupė papuošalų yra labiausiai matoma, nes jie segami atvirose vietose. Tad jeigu norite sukurti vieną visumą, tuomet bent jau tam tikras detales verta derinti, o šie papuošalai gali būti puikus pasirinkimas. Jie neprivalo būti visiškai identiški, bet tam tikros detalės gali būti tikrai suderintos, tad ir vaizdas kur kas bus geresnis. Be to, apskritai suderinti bet kokie papuošalai atrodo žymiai elegantiškiau, todėl jie dažniausiai yra derinami einant į įvairius vakarėlius ar kitas puošnesnes šventes.

Derinkite prie kaklo papuošalų

Auksinės apyrankės gali būti kuo puikiausiai derinamos su kaklo papuošalais ir toks derinys yra pakankamai dažnas, tad juos susiderinti neturėtų būti didelių problemų. Aišku, kad būtų geras suderinamumas, rinkitės auksines apyrankes ir auksinius kaklo papuošalus. Nereikėtų daryti tokios klaidos, kad rinktis skirtingus metalus, nes net jei ir jie bus vienodi, tai yra su vienodais raštais, ar papildomomis detalėmis, vien to nepakaks.

Auksinės apyrankės gali būti derinamos ir prie žiedų

Jeigu visada norite atrodyti elegantiškai, galima derinti auksines apyrankes ir žiedą. Nėra klaidos, jeigu šiuos du papuošalus nešiosite ant vienos rankos arba ant vienos rankos dėsite žiedą, o ant kitos apyrankę. Tačiau galime duoti vieną patarimą, jeigu viską segėsite ant vienos rankos, tai juvelyriniai dirbiniai turėtų būti šiek tiek kuklesni, galbūt ir mažesni, nes jeigu bus pasirenkami per daug masyvūs, tuomet vaizdas gali būti ne itin elegantiškas, nebent tokia yra vakarėlio ar šventės tema.

Galite rinktis komplektus

Jeigu papuošalus jums apskritai sunku suderinti, tuomet galite eiti lengvesniu keliu, tai yra iš karto rinktis komplektus. O komplektai gali būti patys įvairiausi, pradedant nuo dviejų dalių komplektų ir baigiant komplektais, kurie gali sudaryti ir keturi papuošalai. Todėl tai yra ne tik patogus, bet ir žymiai greitesnis būdas, kuris visada leis atrodyti nepriekaištingai.

Related Posts