Audinio pasirinkimas: misija įmanoma

Norite atsinaujinti? Tikriausiai niekas taip nedžiugina moters,kaip galimybė pasipuošti nauju drabužiu, koks jis bebūtų: lengva, plazdanti suknelė, dalykinis, elegantiškas kostiumėlis, rudeninis paltukas… Tačiau nemažą proceso dalį renkantis audinį naujam drabužiui, „suvalgo“ vaikščiojimas po parduotuves. Kaip to išvengti? Audiniai internetu šiuo atveju –geriausia ir greičiausia išeitis.

Rinkos tyrinėjimai

Prieš keliaujant pas siuvėją, verta apsidairyti įvairiose internetinėse audinių parduotuvėse ir tvirtai nuspręsti, koks audinys bus tinkamiausias norimam rūbui. Pavyzdžiui, paltą specialistai rekomenduoja siūti iš natūralaus pluošto, sunkesnių audinių, kaip pvz., vilnos. Vakarinei suknelei kuo puikiausiai tiks aksomas, velvetas, šilkas. Šie audiniai atrodo itin prabangiai ir savo žvilgesiu papuoš kiekvieną damą. Dalykiniam, elegantiškam kostiumėliui drąsiai rinkitės medvilnę, tvidą – šios medžiagos atrodo kukliau, tačiau yra praktiškos ir ilgaamžės.

Jei ieškote kažko lengvo, tampraus ir patogaus – drąsiai rinkitės trikotažą. Šis audinys yra labai tamprus, maloniai glunda prie kūno, nevaržo judesių. Ne veltui praktiškai visi laisvalaikio kostiumai būna siuvami būtent iš trikotažo. Vilkint tokį rūbą smagu mėgautis tiek aktyviu laisvalaikiu gamtoje, tiek ir ramiai leisti laiką namuose – lengva atlikti buities darbus, jaučiamas išskirtinis patogumas, laisvė judėti.

Audinių rūšys

Kurie audiniai internetu yra ieškomi dažniausiai?

Trumpai aptarsime pagrindinius audinius, kuriuos galėsite įsigyti greičiausiai visose internetinėse parduotuvėse:

  • Medvilnė: natūralaus pluošto, vienspalvė arba marginta;
  • Linas: populiariausias vasaros sezonu, leidžia odai kvėpuoti. Nemažai glamžosi, tad reikia kruopščiai lyginti;
  • Šilkas: lengvas ir švelnus, natūraliai žvilgus. Suteikia komforto ir prabangos Jūsų kūnui;
  • Satinas: kiek panašus į šilką, tačiau gali svyruoti svoriu: būna tiek labai lengvas, tiek sunkus. Turi natūralų žvilgesį;
  • Vilna: audinio svoris priklauso nuo pačios rūšies – merino, kašmyro ir pan. Vilna yra labai patvari, padeda išlaikyti kūno šilumą, tad puikiai tinka šaltuoju metų sezonu;
  • Flanelė: minkšta ir lengva, gali būti pritaikoma prie marškinių, švarkų ir kelnių.

Audiniai internetu žymiai palengvina apsipirkinėjimo dalią, vien ko vertas sutaupytas brangus Jūsų laikas. O norimą audinį galite rasti vos keliais mygtuko spustelėjimais, svarbu tik veikiantis interneto ryšys.

 

Related Posts