Ar verta rinktis miegamojo spintas su stumdomomis durimis?

Šiandiena įvairių baldų pasirinkimas yra labai platus, tad kiekvienas gali rinktis iš sau patinkančio ir tinkančio varianto. Miegamojo baldai turėtų būti patogūs kiekvienam šeimos nariui ir išsirenkami tokie, kad netrukdytų atlikti kasdienių darbų. Kalbant apie miegamojo spintas reikėtų atsižvelgti į tai, kurioje vietoje jos bus pastatytos, ar atidarant dureles jos netrukdys praeiti, ar apskritai jas bus galima atidaryti. Tad būtent apie miegamojo spintas ir jų patogumą papasakosime šiame straipsnyje.

Kodėl verta miegamojo spintas rinktis su stumdomomis durimis?

Jeigu šiuo metu svarstote, kokią miegamojo spintą pasirinkti ar su varstomomis ar su stumdančiomis durimis, pateikiame kelis kriterijus, kada stumdančios durys turi privalumus:

  • Jos puikiai tinka mažose erdvėse, kur vietos nėra pakankamai daug. Taip atidarant duris nebus užimama papildoma erdvė.
  • Tokias spintos duris galima panaudoti ne vien tik paslėpti daiktus, kurie yra sudėti spintoje. Stumdomos spintos durys gali būti pagaminamos kaip didžiulis veidrodis, todėl taip vėl galėsite sutaupyti papildomos vietos.
  • Spintos su stumdomomis durimis yra kur kas didesnės, nei tos, kurių durys atsidaro. Jos paprastai yra montuojamos, todėl jeigu planuojant visą kambario interjerą prie spintos lieka nedidelis tarpas, kuriame niekas daugiau netilptų, tuomet tokią spintą galima praplatinti ir taip joje sukurti daugiau vietos.

Į ką reikėtų dar atkreipi dėmesį renkantis miegamojo spintas?

Renkantis miegamojo spintą vien į duris dėmesį kreipti nepakanka. Reikia atsižvelgti ir į kitus kriterijus, kurie yra taip pat svarbūs. Verta iš karto pagalvoti apie tai, kokie daiktai bus dedami į ją. Jeigu joje bus laikomi ne vien tik drabužiai, bet ir patalynė ar kiti panašūs daiktai, tuomet verta pagalvoti apie šiek tiek didesnę ir galbūt aukštesnė spintą, kurioje retai naudojamus daiktus būtų galima sudėti kiek aukščiau, kad jie neužimtų vietos ir nesimaišytų su kasdieniniais daiktais. Taip pat verta kreipti dėmesį ne vien tik į spintos vidų, bet ir išorę. Miegamojo spintos spalva turėtų derėti ir prie viso kambario interjero.

Kur geriausia pirkti miegamojo spintas?

Jeigu jau daugmaž este nusprendę, kokią miegamojo spintą pirkti, tuomet galite ieškoti patikimų pardavėjų, kurie galėtų leisti įsigyti kokybiškas spintas. Turbūt patogiausia tokį pasirinkimą daryti internetu, nes ten nesunkiai galima palyginti įvairias spintas, jų kainas ir kitus svarbius dalykus. Tad jei pamatėte patinkantį modelį, jo nereikėtų pirkti iš karto, verta paieškoti ir kitų variantų, galbūt galėsite surasti dar geresnį pasiūlymą.

 

Related Posts