Aktuali informacija naujakuriams. Baldai ir interjero detalės:

Planuojate kraustytis į naujus namus? Pateikiame naudingus patarimus

Baldai – tai svarbiausia namų erdvės dalis. Jie turi atspindėti Jūsų charakterį ir būti patogūs. Baldų pasirinkimas – tai ne tik estetika, bet ir funkcionalumas. Baldai turi atitikti Jūsų poreikius ir būti kuo patogesni. Todėl, pirkdami baldus, verta atkreipti dėmesį į keletą svarbių detalių

Svarbiausi baldai namams

 • Sofa. Tai patogiam sėdėjimui skirtas baldas, kuris puikiai tinka bet kokio tipo namams. Jūs galite lengvai atnaujinti jį keisdami pagalvėles ar užklotą.
 • Kėdės. Būtinos valgomajame. Tai yra vienas dažniausiai naudojamų baldų, kuris nėra skirtas ilgiems sėdėjimams, tačiau taip pat turi būti patogus.
 • Stalas. Kaip ir kėdės – vienas svarbiausių baldų valgomajame. Turite skirti daugiau dėmesio jo parinkimui, funkcionalumui pagal savo poreikius.
 • Lovos. Gali tiesiogiai įtakoti miego kokybę. Kuomet renkatės lovą, būtinai priderinkite čiužinį. Kaip žinote miegas yra atsakingas už mūsų savijautą, sveikatą ir kitus svarbus dalykus, tad verta negailėti pinigų kokybei.
 • Spintos. Be spintos tiesiog neturėsite kur susidėti rūbų, ar kitų daiktų. Kurie nori – nenori su laiku kaupiasi ir turi rasti vietą namuose.

Svarbiausios interjero detalės namuose

Pirma, interjeras nėra tik baldai. Tai yra visas sudėtingas ir subalansuotas erdvės vaizdas, kuriame svarbu ne tik kiekvieno baldo, bet ir kiekvienos detalės vieta. Antra, reikia nepamiršti dekoro. Tai gali būti puiki papildoma detalė, kuri pridės jūsų namams individualumo.

 • Sieninis laikrodis. Atlieka savo funkciją, bei priderintas puikiai dera interjere.
 • Kilimai. Puikiai išpildo tuščias erdves ir suteikia jaukumo.
 • Užuolaidos. Pagal Jūsų kambario spalvą ir poreikį.
 • Dekoratyviniai pagalvių užvalkalai
 • Lentynos – knygoms, bei kitiems daiktams
 • Indai –  puodeliai, puodeliai, taurės. Derinami prie namų stiliaus.

Nemažiau svarbūs patarimai, kuriuos privalote perskaityti:

1. Neperkraukite erdvės ryškiomis spalvomis ir aksesuarais.
2. Apsvarstykite kiekvieno baldo funkcionalumą ir patogumą.
3. Rinkitės kokybiškus baldus, kurie tarnaus ilgai.
4. Nuspręskite koks interjeras Jums labiausiai prieš širdies.

Kartais reikalinga profesionalių dizainerių pagalba:

Dažnai būna sunku patiems išsirinkti baldus ir visas reikiamas interjero detales. Tad geriau kreiptis pagalbos pas profesionalus. Tokiu atveju interjeras bus suplanuotas ir sukurtas profesionaliai, išvengsite bereikalingų taisymų, ar kitų planavimo pakeitimų. Daugiau naudingų patarimų rasite puslapyje Bramhome.lt

Toli gražu ne kiekvienas galime būti menininkais, architektais ar tiesiog turėti skonį. Tad, jeigu norite puikaus ir harmoningo rezultato – nesigėdinkite kreiptis pagalbos. Svarbiausia žinokite ko norite, taip visi darbai vyks greičiau ir paprasčiau.

Related Posts