Aktoriai ir jų mėgstamos picos: įdomybės ir faktai

Pica yra vienas iš mėgstamiausių patiekalų visame pasaulyje. Daugybė žinomų aktorių taip pat dievina picą ir dažnai užsisako ją į namus. Šiame straipsnyje aptarsime įdomius faktus apie picas ir kokias picas mėgsta garsūs aktoriai.

Kodėl verta rinktis „Fokus pica”?

Švieži ir kokybiški ingredientai

„Fokus pica” skiria ypatingą dėmesį ingredientų kokybei. Jie naudoja tik šviežias ir aukštos kokybės daržoves, mažiau riebius sūrius ir liesą mėsą. Tai leidžia sukurti skanią, bet mažiau kaloringą picą, kuri puikiai tinka tiems, kas rūpinasi savo sveikata.

Platus skonių asortimentas

„Fokus pica” siūlo platų picų asortimentą, įskaitant tradicines ir modernias skonių kombinacijas. Kiekvienas picų mėgėjas gali rasti sau tinkamą variantą, nesvarbu, ar tai būtų klasikinė Margarita, ar kažkas unikalaus ir įdomaus.

Aktoriai ir jų mėgstamos picos

Ryan Reynolds

Ryan Reynolds, žinomas dėl savo vaidmenų filmuose „Deadpool” ir „Van Wilder”, mėgsta klasikinę Pepperoni picą. Jis dažnai užsisako šią picą, nes mėgsta aštrų ir intensyvų skonį, kuris puikiai dera su jo užimtu gyvenimo būdu.

Emma Stone

Emma Stone, garsi aktorė iš filmų „La La Land” ir „The Amazing Spider-Man”, yra didelė Margarita picos gerbėja. Ji vertina paprastumą ir šviežius ingredientus, todėl dažnai renkasi picą su pomidorais, mocarela sūriu ir baziliku.

Robert Downey Jr.

Robert Downey Jr., geriausiai žinomas dėl savo vaidmens kaip Geležinis Žmogus Marvelo filmuose, dievina Capricciosa picą. Ši pica su grybais, kumpiu, artišokais ir alyvuogėmis puikiai tinka jo įvairiapusiškam skoniui.

Įdomūs faktai apie picas

Pica – populiariausias patiekalas pasaulyje

Pica yra laikoma vienu populiariausių patiekalų visame pasaulyje. Kasmet pasaulyje parduodama daugiau nei 5 milijardai picų. Jungtinėse Amerikos Valstijose vien tik per vieną dieną suvartojama apie 350 picos skiltelių kiekvieną sekundę!

Picos istorija

Nors picos kilmė siejama su Italija, jos šaknys gali būti randamos ir senovės Graikijoje bei Egipte. Senovės graikai ir egiptiečiai kepdavo plokščius duonos papločius su įvairiais priedais, kurie buvo pirmieji picos pirmtakai. Tačiau tik Italijoje pica tapo tuo, ką mes šiandien vadiname picą.

Didžiausia pasaulyje pica

Didžiausia pasaulyje pica buvo iškepta 2012 metais Romoje. Ši pica buvo net 1261 kvadratinių metrų ploto! Ji buvo pagaminta naudojant 9 tonas miltų, 4,5 tonos pomidorų padažo ir 4,5 tonos mocarela sūrio.

Kodėl pica tokia populiari tarp aktorių?

Pica yra ne tik skani, bet ir labai patogi. Aktoriai, turintys užimtą gyvenimo būdą, dažnai renkasi picą dėl jos patogumo ir greito pristatymo. Be to, pica yra labai įvairiapusė – galima rinktis iš daugybės skonių ir derinių, todėl kiekvienas gali rasti savo mėgstamą variantą.

Picų užsakymas

Užsisakyti picą iš „Fokus pica” yra lengva ir patogu. Pica į namus Vilniuje puikus būdas mėgautis skania vakariene be jokių rūpesčių. Kitą kartą, kai užsinorėsite picos, prisiminkite „Fokus pica” ir patirkite tikrą skonio malonumą!

Daugiau informacijos apie skanią picą rasite tinklalapyje: FOKUS PICA

Related Posts