Advance šunų maistas pagal amžių

Norint kad šuo jaustųsi kaip pagal savo amžių, jam reikėtų duoti atitinkamą maistą. Taip būsite tikri, kad jis gaus visus reikiamus vitaminus, kurie reikalingi to amžiaus grupei. Jeigu norite turėti ganėtinai platų pasirinkimą, tuomet reikėtų rinktis Advance šunų maistą, nes ten ne tik galėsite rinktis pagal amžių, bet turėsite proga rinktis iš įvairių skonių. Tad šiame straipsnyje papasakosime, koks maistas turėtų būti renkamas kiekvienai amžiaus šunų grupei.

Maistas jauniems šunims

Jau nuo pat mažų dienų mažus šuniukus reikia maitinti kokybišku maistu, kad jie augdami galėtų sutvirtėti ir gauti visas reikalingas medžiagas. Mažu šuniukų mityboje turi būti ganėtinai nemažai baltymų, kurie stiprina jų kaulus ir dantis. Įdomus faktas yra tas, kad dar jauniems augintiniams reikia kur kas daugiau kalorijų, nes jie yra labai judrūs, nenustygsta vietoje todėl ir jiems energijos reikia kur kas daugiau, nei kad jau suaugusiems šunims, tad juos maitinti reikėtų dažniau. Kad jie gautų kaip įmanoma daugiau skirtingų reikiamų medžiagų, juos reikėtų maitinti kuo įvairesniu maistu. Ir tikrai nebūtina pirkti skirtingų firmų maistus. Jeigu rinksitės Advance šunų ėdalą, pasirinkimą turėsite labai platų.

Maistas vidutinio amžiaus šunims

Maistas vidutinio amžiaus šunims ganėtinai skiriasi nuo jaunų šunų. Jų racione turėtų būti kitokios medžiagos, kurios padėtų kailiui žvilgėti, dantims būti stipriems ir panašiai. Kadangi tokio amžiaus šunys ne tiek daug juda, todėl jie gali būti linkę į nutukimą, tad maistą parinkti itin svarbu ir jam duoti tinkamas porcijas. Kadangi jos yra mažesnės, maistas turi būti subalansuotas ir maistingas. Renkantis Advance šunų ėdalą tokią naudą ir gausite. Jis yra specialiai subalansuotas vidutinio amžiaus šunims, todėl naudą matysite akivaizdžią.

Maistas vyresnio amžiaus šunims

Tokio amžiaus šunys dažnai susiduria su sveikatos problemomis, todėl ir jų maistas turėtų būti pritaikytas. Taip pat maistas turi būti prisotintas įvairių vitaminų, kurie reikalingi vyresnio amžiaus šunims. Renkantis maistą, jis turi turėti daug baltymų, nes būtent tokio amžiaus augintiniams jiems yra ypač svarbi. Taip pat tokio amžiaus šunų dažna problema yra dantys. Todėl maistas turėtų būti ne pernelyg kietas, kad kramtymas būtų nesudėtingas. O Advance šunų ėdalas šiai amžiaus grupei yra puikiai pritaikytas, todėl ėdimo problemų neturėtų būti ir augintinis bus labai laimingas.

 

Related Posts