5 patarimai renkantis dovaną vaiko gimimo dienos proga

Vaiko gimtadienis – diena metuose, kuri svarbi ne tik mažiesiems, bet ir jų tėveliams. Tiesa sakant, pastariesiems, ši diena nemažas iššūkis. Pašėlusiu greičiu besikeičiančiame pasaulyje, suaugusiam žmogui sunku žinoti kas vaikų tarpe yra ,,ant bangos’’ ir kaip neapsirikti renkantis dovaną vaikui. Šiandien pasidalinsime 5 šiuolaikiškais patarimais ką padovanoti vaikui gimimo dienos proga.

 Nežinome nuo ko pradėti rinktis

Dažnai tenka išgirsti šią problemą. Mūsų rekomendacija – nuo to kokias dovanas mėgsta vaikas ir kas jam įdomu. Dovanų yra įvairiausių rūšių,vienos dažniausių : vaidinimai su edukacinė programa, dovanos visai šeimai, praktiškos panaudojamos dovanos, simbolinės dovanos, Fizinės ar finansinės dovanos. O dabar apie visas iš eilės !

  1. Vaidinimai su edukacine programa

Jei vaikui yra nuo 2-10 metų, vienas populiariausių sprendimų – žaidimų kambarys su personažų programa ir edukacine veikla. Tai specialistų komanda, dirbančių su vaikais ir jų šventėmis. Vaidinimo metu aktoriai persirengia žinomiausiais ir mylimiausias mažųjų personažais. Taip pat tokie pasirodymai turi ir edukacines veiklas, kurių metu vyksta įvairios užduotys, eksperimentai su įvairiomis cheminėmis reakcijomis, piešimas ant veidukų ir daug kitų nepaminėtų veiklų.

  1. Dovanos visai šeimai

Tai tokios dovanos, kuriomis gali pasidžiaugti ne tik vaikas, bet ir visa šeima. Tai gali būti, kelionė visai šeimai į vandens parką, 3D kino teatrą ar kita visos šeimos pramoga. Šios dovanos vienos smagiausių, nes atmintyje ir širdyje palieka šiltus atsiminimus visam gyvenimui.

  1. Praktiškai panaudojamos dovanos

Tai dovanos, kurias atžala galės panaudoti praktiškai. Gal tokio pobūdžio dovanos nėra labai džiuginančios, tačiau tai gali suteikti naudą gyvenime. Tai galėtų būti knyga, kuri bet kokiu atveju vaikui duos naudos. Taip pat, tai gali būti laikrodis – jei vaikas nepažįsta valandų, bus stimulas išmokti. Labai geras sprendimas -sužinoti į kokį būreli norėtų išbandyti vaikas ir ten nupirkti mėnesio abonementą.

  1. Simbolinės dovanos

Tai dovanos, kurios turi ar turės didelę reikšmę po daugelio metų. Tai ne būtinai finansiniai dalykai,tai dovanos, kurios  neturi kainos. Gali būti smulkus dalykas, nuotraukos ar kažkas tokio, kas padaryta iš širdies, savo rankomis ir yra susiję su šeima, namais ir artimaisiais.

  1. Fizinės dovanos ar finansinės dovanos

Dovanos, kurios taip pat kuria vertę ir duoda naudą. Tai gali būti aktyvaus laisvalaikio dovanos, tokios kaip: paspirtukai, dviratukai, riedučiai, riedlentės. Be abejo, tai gali būti kompiuteris, telefonas, žaidimų konsolė ar kitas technologinis dalykas, kurio pagalba bus galima ne tik žaisti, bet ir mokytis. Kalbant apie finansines dovanas, rekomenduojame ne dėti į taupyklę, o geriau reguliariai kaupti investiciniuose fonduose, o jei vaikas domisi skaitmeniniais dalykais, sukurti kriptovaliutų piniginę, pervesti kažkiek pinigų ir laukti kol užaugs. Taip vaikas mokykis finansinio raštingumo ir pradės savo investuotojo kelią.

Svarbu iš širdies!

Visos dovanos, nelyginant ar tai būtų apsilankymas vaidinime su edukacine programa ar fizinis daiktas, svarbu būtų iš širdies. Vaikams pinigai nesvarbūs, jiems svarbi emocija ir artimas ryšys su šeima. Tikimės jog mūsų patarimai padės išsirinkti ar bent jau užves ant kelio renkantis dovanas!

Related Posts